ПРОГРАМОМ „ШКОЛСКЕ ЧАРОЛИЈЕ“ ДОЧЕКАНИ ЂАЦИ У НАШОЈ ШКОЛИ

Нова школска година у основној школи „Вук Караџић“ у Лебану почела је свечаним пријемом првака које су на улазу сачекала бројна изненађења. У школске клупе централне школе сео је 51 првак, а још 21 у издвојеним одељењима.

Програмом Школске чаролије и драмским приказом старији другари дочекали су млађе, поздрављајући их песмом, музиком, реп игром и ђачком заклетвом. Прваци су на поклон од школе добили качкете, распоред часова, одштампану песму и са учитељицама, Зорицом Стојановић и Јасминком Богдановић, закорачили у нови свет образовања и васпитања.

За ученике петог разреда одржан је музичко-рецитаторски програм пре упознавања са разредним старешинама, а свих 580 ученика школе кренуло је по планираном распореду уз добродошлицу директора, наставника и учитеља школе.

Извор: www.infocentarjug.rs